چهارشنبه, 12 آبان 1395 ساعت 04:55

عضویت در انجمن علمی مدیریت رسانه ایران

عضویت در انجمن علمی مدیریت رسانه ایران
در راستای هدف اصلی همایش بین‌المللی مدیریت رسانه دکتر فرهنگی با تأکید بر اهمیت تعامل دانشگاه‌ها با مؤسسات و بنگاه‌های رسانه‌ای پیشنهاد تأسیس انجمن مدیریت رسانه را ارائه داد.
برای این منظور همایش بین المللی مدیریت رسانه اقدام به تشکیل انجمن علمی مدیریت رسانه ایران و ثبت نام علاقه مندان کرده است.

 

دکتر علی‌اکبر فرهنگی در جلسه هیئت‌علمی و مشاوران همایش بین‌المللی مدیریت رسانه با تأکید بر اهمیت تعامل دانشگاه‌ها با مؤسسات و بنگاه‌های رسانه‌ای به‌عنوان هدف اصلی این همایش و ضمن اشاره به برگزاری این همایش در سال گذشته گفت: ما در موقعیت جدید پسا برجام در آستانه گشودن ارتباطات بین‌المللی هستیم و ان‌شاءالله روزهای خوبی پیش رو داریم و باید با یک کار منسجم که بین اصحاب رسانه و استادان دانشگاه‌ها انجام خواهد شد این جزیره های پراکنده را به هم متصل کنیم.

دکتر فرهنگی چهره ماندگار مدیریت پیشنهاد کرد انجمن مدیریت رسانه تأسیس تا امور فوق به‌طور مستمر پیگیری و انجام شود.

شایان‌ذکر است به‌منظور عملی سازی این پیشنهاد، دبیرخانه همایش بین‌المللی مدیریت رسانه اقدام به جمع آوری مشخصات افراد برای عضویت در انجمن علمی مدیریت رسانه ایران کرده است و آمادگی خود را برای ثبت‌نام از علاقه‌مندان به عضویت در انجمن مدیریت رسانه اعلام می‌دارد.

برای این منظور سایت http://media.iranelites.com برای ثبت‌نام در همایش و دریافت اطلاعات کاربران در نظر گرفته شده است.

برای عضویت مشخصات خود را برای ما ایمیل کنید.

نظر دادن