شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 06:40

رونمایی از تفسیر قرآن کریم شمس

رونمایی از تفسیر قرآن کریم شمس

مراسم رونمایی از تفسیر قرآن کریم با عنوان «شمس» اثر مفسر و پژوهشگر علوم اسلامی حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی بروجردی بیست و پنجم آدرماه  همزمان با سالروز ولادت امام حسن عسگری (ع) با حضور عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه، آیت‌الله محقق داماد از مفسران برجسته قرآن، سفیر ایران در تونس و با حضور چهره‌های علمی و برجسته قرآنی در خبرگزاری ایکنا برگزار شد.

در ابتدای مراسم علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، با تبریک سالروز ولادت امام حسن عسگری (ع) و با تشریح فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در عرصه امور قرآنی، اظهار کرد: فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی بر مبنای قرآن شروع شده است و فعالیت‌هایی را در حوزه و دانشگاه داشته است. همچنین با راه‌اندازی خبرگزاری قرآنی ایکنا به فعالیت‌های قرآنی در عرصه خبر پرداخته است. در حوزه پژوهش و آموزش نیز کارآفرینی‌هایی داشته‌ایم. خبرهای خبرگزاری ایکنا به نوزوده زبان ترجمه می‌شود و بنده از موسسه بوستان کتاب و آقای انصاری به خاطر همکاری‌هایی که با ما داشته‌اند تشکر می‌کنم. سپس پیام دکترمحمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان توسط شیخ‌الاسلامی سفیر ایران در تونس قرائت شد.

در ادامه سیدعباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر خارجه نیز در این مراسم گفت: دلیل حضور بنده در اینجا ادای دینی بود از طرف خود و همکارانم در وزارت امور خارجه به دکتر بروجردی. ایشان از سفرای موفق ما در واتیکان و سایر کشورها بوده و اکنون در تونس مشغول فعالیت هستند وی ادامه داد:....

*گزارش کامل این رونمایی در بیست و چهارمین شماره ماهنامه چهره های ماندگار درج شده است.

نظر دادن