پنج شنبه, 20 -2669 ساعت 08:07

برگزاری دومین همایش بین المللی مدیریت رسانه-26 دی ماه 1394

برگزاری دومین همایش بین المللی مدیریت رسانه-26 دی ماه 1394

کتر محمود اسعدی استاد مدیریت رسانه و دبیر علمی همایش با اشاره به برگزاری نخستین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه در موضوعات جامعه‌شناسی رسانه، فرهنگ و رسانه، اقتصاد و رسانه، اخلاق و رسانه، نظارت و رسانه، روانشناسی رسانه،فلسفه رسانه، حقوق ورسانه، تکنولوژی‌های رسانه‌ای، مدیریت رسانه استراتژیک و اصول ومبانی فلسفی رسانه با گرایش«مدیریت رسانه» گفت: انشاء الله دومین همایش با کیفیت مناسب تر در 26 دی ماه سال جاری برگزار می شود.

 

دبیر علمی دومین همایش مدیریت رسانه ، درخصوص موضوعات مورد بحث در این همایش افزود: با توجه به اینکه رشته مدیریت رسانه یک دانش چند رشته‌ای است و به علوم ارتباطات، جامعه‌شناسی، روانشناسی،فلسفه، مدیریت روابط عمومی و دیگرمباحث علوم انسانی مرتبط است شناسایی و تبیین کارکردهای آن پس ازحدود یک دهه از تدریس دانشگاهی آن ضروری است.

وی سخنرانی، میزگرد و تیم‌های کاری (تیم‌ورک) را از بخش‌های مختلف این همایش برشمرد و ابراز امیدواری کرد با مشارکت صداو سیما، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علامه و... به ارتقاء رشته مدیریت رسانه اهتمام شود.

دکتر محمود اسعدی تاکید کرد:تحلیل این رشته نوپا درایران وجهان واصلاح برخی نکات الگوی مناسبی برای دیگر رشته‌های علوم انسانی است که بتواند پاسخگوی نیازهای جامعه امروز باشد.

دبیر علمی دومین همایش بین المللی مدیریت رسانه، ضمن اعلام تاریخ 10دی ماه به عنوان آخرین مهلت ارسال مقالات، افزود:سایت http://media.iranelites.com جهت اطلاع رسانی آماده ارائه خدمات است.

نظر دادن