یکشنبه, 01 آذر 1394 ساعت 04:59

ارائه مدرک معتبر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای 10 امتیاز ویژه کارت حرفه‌ای روزنامه‌نگاری

ارائه مدرک معتبر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای 10 امتیاز ویژه کارت حرفه‌ای روزنامه‌نگاری
نظر به سطح بالای علمی دومین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه و با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به شرکت‌کنندگان در این همایش مدرک معتبر وزارت فرهنگ و ارشاد اهدا خواهد شد.

 

به گزارش دبیرخانه دومین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه، نظر به سطح بالای علمی دومین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه و با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به شرکت‌کنندگان در این همایش مدرک معتبر وزارت فرهنگ و ارشاد اهدا خواهد شد.

این گواهینامه برای افرادی که در کارگاه‌های آموزشی همایش نیز ثبت‌نام کنند دارای 10 امتیاز ویژه کارت حرفه‌ای روزنامه‌نگاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

بر اساس دستورالعمل صدور کارت حرفه‌ای روزنامه‌نگاری، امکان عضویت در صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران با تسهیلات ویژه، تسهیلات فرهنگی هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر تسهیلات دولتی، صدور کارت خبرنگاری بین‌المللی برای مأموریت‌های خارجی، ارائه خدمات بیمه تکمیلی، دوره‌های آموزشی رایگان مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و خدمات مشاوره حقوقی حرفه‌ای از جمله تسهیلاتی  است که به دارندگان کارت حرفه‌ای روزنامه‌نگاری تعلق می‌گیرد.

همچنین کمک‌هزینه آموزش زبان خارجی، تسریع در رسیدگی به تقاضای انتشار رسانه، قرار گرفتن در فهرست خبرنگاران و روزنامه‌نگاران در پاسخ به استعلامات دستگاه‌ها برای ارائه خدمات حرفه‌ای و تسهیلات و  پرداخت بیمه (حداکثر به مدت شش ماه برای روزنامه‌نگارانی که به طور ناخواسته با رسانه خود قطع همکاری می‌کنند، مشروط به آنکه از تاریخ قطع همکاری به قبل، حداقل یک سال توسط رسانه محل اشتغال، بیمه شده باشند) از دیگر تسهیلات دریافت‌کنندگان این کارت است

http://media.iranelites.com.

نظر دادن